Jdi na obsah Jdi na menu
 


vlastní informace - články

Poučení - poslouchejte tělo, ono vám samo poví.

 

Příspěvky

PÁR INFORMACÍ Z PRAXE

Děvčátko 3 roky -mělo problémy s očima. Po primárním odstranění chlamydií z očí a tělíčka problémy ustaly. Nakreslila mi obrázek před detoxikací, kde měly postavy místo očí černé skvrny, po primárním odstranění chlamydií už měli postavy veselé barvy a barevné oči.

Pána trápilo silné pálení žáhy, což bylo při jeho povolání (kuchař) zásadní problém. Odstranili jsme primární problém - helicoba ze žaludku a bylo po problému.

Paní začaly silné bolesti kloubů. Dle vyšetření u lékařky - revma. Diskusí jsme se dobraly k příčině. Paní cca před 3 měsíci "pokousaly" vosy. Odstranily jsme virové toxiny a výsledek na revma byl negativní. Šlo o složitější proces odstraňování toxinů. Podobný případ jsem řešila i s pánem (opět za problémem stály vosy), ale zde šlo o delší proces, protože v průběhu odstraňování toxinů detoxikaci přerušil a pokračoval po půl roce.

Chlapec - závratě, denní zvýšené teploty, zatuhnutí krku a nepružnost páteře, silná únava - dle měření zjištění zátěže mozkových plen, míšních plen, sluchového aparátu, částí mozku - nasazeny preparáty na odstranění borelií a virů, dále pak odstranění bakterií.

Chlapeček - rýmy, kašle, očkování i nepovinné, neposednost. Po 14 dne braní preparátů volala maminka, že je to úplný zázrak, že se chlapeček zklidnil a neustálá rýma odezněla.

Uvedla jsem pár příkladů z praxe.

Opakujícím se problémem jsou chlamydie na plících, které způsobují "astma", očkování, borelie,...

...

...

BEZLEPKOVÁ DIETA

Asi rok jsem z důvodu poruchy metabolismu glutenů držela bezlepkovou dietu. Často jsem slyšela (dá se říci od každého člověka, s kterým jsem o tom hovořila) to je drahý... koukali na mě jak na blázna, co vyhazuje peníze. Opak je pravdou. Mohu z vlastní zkušenosti napsat, že mě to dráž nevyšlo. Tato dieta na mě měla pozitivní účinek v tom smyslu, že mě naučila jíst i správné porce. Sníte totiž všeho jen tolik, kolik vám tělo dovolí.

Příklady začátků:

  • uvařila jsem si "klasickou" porci těstovin, snědla jsem necelou polovinu a už jsem byla "plná" -  pochopila jsem, že stačí jen polovina toho, co jsem vždy snědla (klasické pšeničné těstoviny)
  • upekla jsem si v remosce bezlepkový chléb -  no zbytek jsem vyhodila, dá se jíst tak cca 3 dny, tak jsem obsah sáčku snižovala asi na 1/3 obsahu (porce na 3 dny)
  • bezlepkové palačinky jedla celá rodina - jsou jemnější, těsto jak houstlo jsem stále ředila
  • buchty z bezlepkové mouky byly jemnější a křehčí, taky rychle mizely

 

EPILEPSIE

     Syn byl od narození hodně nemocný. Každý rok jsme několik dní trávili v nemocnici a to asi do jeho 5 let. Často bral antibiotika na nemoci, které lékaři bohužel včas nedokázali diagnostikovat, kortikoidy na ekzémy, které ho trápily po celém těle a hlavně na rukou. V rámci „usnadnění mu života“ jsme mu pomáhali ze všech sil . Ruce (prsty na rukou) měl rozškrábané do krve a neustále mokvající rány. Pak přišel po ročním odkladu nástup do školy. Syn byl jediný, kdo se do školy netěšil. Na dotaz paní učitelky zda se těšil do školy odpověděl rezolutně NE. A tato odpověď udávala celé roky ve škole. Nastartovalo to u něho neurotizmus a tím mé trápení. Denně mu něco bylo, bolela hlava, bolelo břicho,… Posílejte dítě do školy, když má to či ono, je bledý, malátný,…
      Často býval doma. Chyběla mu dennodenní výuka a kontakt se školou a spolužáky. Ekzém z rukou naštěstí částečně ustoupil. Já pochopila, že ty „nemoci“ jsou jeho taktika a přestala jsem na ně zabírat. Začala se u syna projevovat verbální agresivita a výbuchy hněvu proti všem a všemu.
     Byla jsem na pokraji sil. Ze školy stížnosti, syn každý den nějakou nemoc. Poslali nás na psychiatrii. Dostal léky a já spoustu „dobrých“ rad. Ovšem tudy jsem si řekla cesta nevede. Paní doktorka, která ho z neurologického hlediska měla v péči začala opět ordinovat a my se po pár dnech braní léků ocitli u ní v ordinaci. Diagnóza nebyla radostná, ale přesná – epilepsie. Synovi napsala správné léky a já si přála ať ho nepostihne žádný záchvat. Ten se naštěstí nikdy neobjevil, zůstalo „jen a pouze“ u výbuchů vzteku. Snažila jsem se o klidnou komunikaci, vysvětlovala, domlouvala, ale nic. Tak běžely roky.
     Podzim 2012 přinesl změnu nejen do mého života poznamenaného lupenkou: „OBJEVILA“ jsem metodu MUDr. Jonáše a jeho kapky JOALIS. Kromě léčby lupenky jsem se této metodě začala věnovat.
      Kapky začal brát i syn. Asi po půl roce ztratil schopnost simulovat nemoci, což ke své nelibosti přiznal i on sám, už mu to prostě nějak nejde, nebaví ho to. Mně se po těch letech ulevilo. O jak dlouhé době píšu? Začalo to první třídou a syn bere kapičky od pololetí osmé třídy a dnes je v deváté.
     A teď to nejlepší 23.1.2014 šel na kontrolu EEG. Paní doktorka sdělila, že syn je v pořádku, že má mozek tak jak má být. Pak se obrátila k sestřičce, aby jí nadiktovala výsledek, když uviděla na obrazovce synův chorobopis myslela, že je to karta jiného pacienta. Pro mě to byl den s velkým D.
    

 

     Tato metoda mě oslovila svojí podstatou a způsobem, že jsem se vrhla na její praktikování. To samozřejmě až po absolvování školení a studiu, které je neustálé.
        
ROSTLINY
Kapičky jsem zkusila i v zahrádce a na domácích květinách. Hlásím úspěchy.
1.       Mušky, které vylétávají z květináče jsem zlikvidovala spiroborem a nobacterem – zálivkou cca 10 kapek do konvičky.
2.       Květiny, které se tvářili kolik let, že jsou živé, ale nerostly a já si už myslela, že je pěstuji ve špatné zóně – zálivka s metabexem – 10 kapek do konvičky a pučí a rostou jak divé.¨
3.       Mšice na jabloních, švestce – spirobor, nobacter - cca 50 kapek do 5 litrového postřikovače . Pak ještě opakovaně jen se spiroborem, protože nobacter jsemzrovna neměla.
4.       Fleky na listech rajčat a okurkách – spirobor - postřik.
5.       Na podporu plodů jsem je taky „stříkla“ vodou s metabexem a to s úspěchem.
6.       Domácí květiny jsem postříkala vodičkou s metabexem – pomáhá jim to, aspoň se tak na mě tváří.
 
Takže díky kapky za úžasnou úrodu, kterou si ani nepamatuji.