Jdi na obsah Jdi na menu
 


RADOSTI ... Vaše/moje

RADOSTI ... Vaše/moje

     Tento článek jsem nazval RADOSTI, protože ty prožívám společně s Vámi.

Takže pár R A D O S T Í z poslední doby:

ROK 2016

V tomto letním období ukončilo detoxikační kůru několik klientů s úsměvem ve tváři smiley. Děkuji jim za čas, který jsme společně prožili. Jsem šťastná za radost, kterou nyní prožívají. Vím, že to pokaždé není snadné, avšak za tu spokojenost, to stojí. Někteří změnili svůj život úplně, dělají věci, o nichž jen snili a nebo je ani nenapadli, že by zrovna "oni" mohli dělat to, co je teď naplňuje... Je to prostě úžasné ... smiley 

Díky.

Asi se ptáte - a co ti předešlí - o nich je to taky. Jen já se málo věnuji svým stránkám, což je můj nedostatek. Mám ráda setkávání s lidmi. Proto se teď omlouvám...

Jenže každý človíček je individualita - OSOBNOST, nelze o každém psát, vždyť všichni máme právo na soukromí a já ho respektuji. Byť svým klientům občas povím nějakou "zajímavost" (např.: detoxikační příznaky- co může člověk zažít při používání probiotik, bezlepkové dietě, chlamydie v kloubech, borelie, zátěže po mononukleoze...). Nebojte, jména a adresy nepoužívám.

 

před rokem 2016

1. Klientka měla potíže po očkování, které ji nedovolilo běžnou chůzi, po pár bolestivých krocích musela odpočívat. Již v průběhu užívání kapek obtíže odezněly. Na další kontrolu již přišla sama.

2.  Klientce jsem naměřila chlamydie na plících. Měla radost, že po pár dnech užívání kapiček se konečně pořádně nadechla.

3.  Klientka má mnoho zátěží, jsme na počátku cesty, ale má nesmírnou radost, jak se jí ulevilo. Již první úlevu zaznamenala, když začala držet bezlepkovou dietu z důvodu naměřených zátěží. Dále jsem jí krom jiného naměřila chlamydie v očích. Zpočátku měla obtíže rázu "zakysané" oči, které po cca 3 dnech odezněly. Nyní má jasnější vidění, jakoby jí někdo odstranil clonu z očí.

Poznámka: bezlepková dieta není pro každého, je to dieta založená na škrobu, který se v těle mění na cukry.

Ráda se s Vámi podělím o další zkušenosti a RADOSTI.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What you necessary to recognize back high-pitched blood oppression

(AFammeamsnaide, 8. 10. 2018 0:08)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-belgique/

Blood arm-twisting: What is healthy

(AplaypeEness, 23. 7. 2018 17:45)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre determination bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-pour-femme-blanche/

Zkušenosti s kapičkami

(Hana, 31. 10. 2017 13:13)

v úvodu použiji citát z těchto stránek - Vždy potkáme lidi a věci tehdy, kdy máme. Ano, je to pravda. Hanku Oburkovou jsem prostě "musela" potkat. :)
Od loňského roku já i synové užíváme kapičky. Starší syn - alergie a astma ??? (podle lékařů), mladší syn - problémy s imunitou a psychická zátěž po vážném úrazu, já - věčně nachlazená a unavená, taková ta "uštvaná matka". U mě to asi je nejnáročnější, i přes detoxikování orgánů moje hlava občas "nechce spolupracovat", i přestože si říkám, že musím změnit svůj postoj a přístup k životu, k sobě, k okolí. Léčba totiž nespočívá jen v užívání kapiček, které jsou opravdu úžasné - např. Respidren, Virtox nebo Kokplus při nachlazení - ihned po nich sáhnu při začínající viróze. Člověk se musí tak trochu změnit, změnit třeba i stravování, v rámci detoxikace jsem asi 3 měsíce měla bezlepkovou dietu. Ze začátku jsem se toho bála, že to nezvládnu, ale potom mě to vaření začalo bavit, zjistila jsem, že to i chutná a ikdyž teď už bezlepkovou nemusím, k bílému pečivu jsem se už nevrátila a vůbec mi nechybí. Je to o změně, o chuti do toho jít, protože pokud je člověku lépe, skončí zdravotní problémy, tak to je to největší štěstí, které ho může potkat. Alespoň pro mě. Zdravý člověk si to neuvědomí, nemocný ANO. Kromě kapiček nám také pomáhala svíčka, tolik starých zátěží, co šlo z těla ven - hlavně u mě :) A výborně svíčka pomáhá při nachlazení a ucpaných dutinách, ty jsem mívala často a teď už naštěstí nevím, co to je. U syna zase pomáhala masáž a "rovnání" zad, někdy byl hodně zablokovaný a také samozřejmě svíčka.
Velkou radost mám pokaždé, když jdu k lékaři na odběry krve a hodnoty jsou lepší a lepší, je vidět, že to funguje a tělo se uzdravuje. Syn má také lepší hodnoty na alergologii, konečně se hodnoty z těch jejich "výdechoměrů" přibližují k normě, což dřív nebývalo a chodili jsme domů s receptem na inhalační spreje.
Hanka prostě pomáhá komplexně - kapičky od Joalisu, masáže, svíčka, rady, bylinky, psychická podpora...... je to na každém, kterou cestou se vydá, jak chce žít. Samozřejmě, že člověk musí občas k lékaři zajít a třeba nějaké léky brát, já to mám tak, že souběžně s léky, které prostě zatím brát musím, užívám kapičky, ale tím, že se tělo léčí, tak se hodnoty zlepšují a léků se brzy zbavím. Určitě je to běh na dlouhou trať, zdravotních problémů se člověk přírodní cestou nezbaví za týden, ale vždyť by to ani nešlo během týdne změnit svoje myšlení, svůj přístup k životu, uvědomit si, co děláme špatně. Díky Joalisu jsem si uvědomila, že nemoc vznikne proto, že něco dělám špatně a pokud to nezměním, nemoc se objeví znovu. Kapičkám děkuju hlavně za to, že jsem změnila svoje myšlení (a kapičky to opravdu umí - v tom dobrém slova smyslu). A Hance děkuju za čas, trpělivost a motivaci k tomu, abych se sebou něco dělala. Vím, že to se mnou myslí dobře.

Poděkování

(Zdeňka, 20. 7. 2017 12:52)

Dobrý den.
Již pět let mě trápila alergie, každý den jsem musela sníst 2 prášky, které mě předepsala paní doktorka, abych mohla vůbec existovat. Alergii jsem měla hlavně v očích, byla jsem stále unavená a bolela mě hlava. Ovšem jsou lidé, kteří chtějí a cítí, že mohou pomoci lidem od jejich obtíží a to je paní Oburková, které chci velice poděkovat, že mě těchto obtíží zbavila svou alternativní metodou. Doporučuji všem, kteří se nemohou zbavit svých zdravotních problémů.
Ještě jednou děkuji a přeji hodně štěstí

Mé zkušenosti

(Jana H. , 25. 4. 2017 11:17)

Dobrý den,
s touto metodou mám zkušenosti já i mé děti. Je to způsob jek zjistit příčinu obtíží a ještě ji navíc i odstranit. Já jsem měla dlouhodobé problémy, které jsem neřešila a s pomocí paní Obůrkové se vše postupně poodhalovalo a odstranilo, je to už přes rok a já jsem pořád bez obtíží. Na rozdíl od klasické medicíny se zde nemoc řeší, nepotlačují se pouze příznaky léky.
U chlapců 8 a 10 let nám detoxikace vždy zabrala, nejprve se vyčistili od starých zátěží. Starší syn měl od dvou let po těžkém zánětu dutin vždy při rýmě oteklé oko, díky detoxikaci a paní Obůrkové se příčina našla a odstranila. A to jsou potom velké radosti. Nyní i když jsou nemocní, ne že ne, je průběh vždy v pohodě a bez antibiotik. Které měl dříve mladší syn třeba i pětkrát za zimu.
Doporučuji všem, kdo váhá. Navíc se při každém "kapání" cítím jako vyměněná.
Takže díky detoxikaci a hlavně paní Obůrkové, která vždy vyjde vstříc a hlavně pomůže.

poděkování

(Marie M., 6. 5. 2015 13:54)

Dobrý den,
děkuji za možnost vrátit mi mé "zdraví". Dlouhou dobu jsem se potýkala s problémy, které nikdo správně nespecifikoval (bolesti břicha, zad, problémy s očima ... prostě rozhozené celé tělo). Díky metodě MUDr. Jonáše a pomoci terapeutky se mé tělo začíná uzdravovat. Prostě se cítím úžasně a je mi lépe a lépe. Shodila jsem zatím asi 6 kilo, zmizelo nafouklé břicho,....

Prostě a jednoduše - děkuji.
Marie M.